26.09.2018 01:06
Nawigacja
Strona główna
Zarząd Podokręgu
Historia Podokręgu
Biuro Podokręgu
Mapa dojazdowa
Kontakty do klubów 2017/2018

WYDZIAŁY PODOKRĘGU
Wydział Gier
Wydział Sędziowski
Wydział Szkolenia
Wydział Dyscypliny

AKTUALNE TABELE
Seniorzy klasa A
Seniorzy klasa B gr 1
Seniorzy klasa B gr 2
Seniorzy klasa C
Rozgrywki Pucharu Polski

ROZGRYWKI HALOWE
I liga halowa seniorów
II liga halowa
III liga halowa GR A
III liga halowa GR B

PLIKI DO POBRANIA
Komunikaty
Dokumenty licencyjne
Dokumenty dla klubów
Terminarze
Extranet
Komunikaty Wydziału Szkolenia

KOLEGIUM SĘDZIÓW
Info Wydziału Sędziowskiego
Obsada sędziowska
Szkolenie korespondencyjne
Komunikaty Wydziału Sędziowskiego
Leksykon Sędziów
Pliki do pobrania

DLA KIBICÓW
Linki do stron www
Galeria zdjęć
Prasa o Podokręgu
Artykuły
Download
Kontakt

Sezon 2018/2019
Rozpoczęcie rundy jesiennej sezonu 2018/2019

11.08.2018


Ciasteczka - Cookies


kliknij na grafikę
Ankieta
Jak często oglądasz mecze w TV?









Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Wydział Szkolenia

Skład Wydziału Szkolenia Podokręgu Racibórz

2016 – 2020

1. Gałązka Janusz - Przewodniczący

2Klobuczek Marek - Trener Koordynator
3. Cyran Marek – Sekretarz

4. Halfar Jerzy - Członek
5. Jakosz Grzegorz - Członek
6. Walaszek Bożena - Członek
7. Sitko Błażej - Członek
8. Sergiel Damian -  Członk

9. Trzeciak Jacek - Członek


Główne kierunki działania Wydziału Szkolenia

1. Prowadzenie kadr różnych roczników Podokregu Racibórz .

2. Udział reprezentacji Podokręgu w turniejach kwalifikacyjnych do Kadry Śląska organizowanych przez ŚZPN „Dzień piłkarza”, Turniej im. Wyrobka, Turniej im.Z.Oszka

3. Organizacja lig zimowych im. Z. Oszka w różnych kategoriach wiekowych

4. Udział w turniejach i akcjach sportowych wspólnie z Podokręgiem Rybnik ( turnieje oraz dwumecze dla poszczególnych reprezentacji).

5. Selekcja i szkolenie zawodników uczestniczących w letnich obozach w Bielsku Białej.

6. Organizacja kursokonferencji dla trenerów i instruktorów pracujących  z młodzieżą.

7. Udział kadry szkoleniowej Podokręgu w kursokonferencjach organizowanych przez ŚZPN w Katowicach.

8. Organizacja  kursów instruktorskich dla kadry szkoleniowej Podokręgów Racibórz i Rybnik

9. Współpraca szkoleniowa z AWF Katowice i PWSZ w  Raciborzu.

10. Pomoc w organizacji Uczniowskich Klubów Sportowych i wyposażenie ich    w sprzęt piłkarski.

11. Weryfikacja kadry trenersko instruktorskiej.

12. Współorganizacja turniejów:  Coca-Cola Cup, "Z podwórka na stadion", "Piłkarska kadra czeka"

13. Obserwacja spotkań piłkarskich grup młodzieżowych Podokręgu Racibórz.

14. Rozprowadzanie literatury fachowej dla trenerów i instruktorów.

15.  Organizacja mistrzostw SZPN reprezentacji Podokręgów



Wyniki sportowe reprezentacji  Podokręgu Racibórz


·II miejsce w halowym turnieju trampkarzy rocznik 1988 w Mistrzowstwach ŚZPN Podokręgów - XII 2000 
trener: Marek Klobuczek

·I miejsce w halowych Mistrzowstwach Śląska Trampkarzy Reprezentacji Podokręgów     o Puchar Prezesa ŚZPN rocznik 1990 grudzień 2002 trener: Andrzej Knura

·II miejsce w halowych Mistrzowstwach Śląska Trampkarzy Reprezentacji Podokręgów rocznik 1992,  XII 2003 
trener: Henryk Bluszcz

·II miejsce w halowych Mistrzowstwach Śląska rocznik 1993, 
XII 2004, trener: Adam Bedryj

·II miejsce w Mistrzowstwach Śląska w Bielsku Białej, rocznik 1994

·IX 2005, trener: Marek Pikuła

·II miejsce na Śląsku reprezentacji Podokręgu rocznika 1995 - trener Damian Sergiel.
II miejsce w wojewódzkim turnieju w Rybniku rocznik 1998 organizowany przez ŚZPN   w Katowicach trener: Piotr Sowisz


Trenerzy prowadzący Kadrę Podokręgu w kolejnych latach:

·rocznik 1997 – trener Sebastian Sitek

·rocznik 2000 – trener Sebastian Sitek

·rocznik 2001 - trener Sebastian Sitek

·rocznik 2002 – trener Błażej Sitko

·rocznik 2003 - trener Błażej Sitko

·rocznik 2003 -  trener Jarosław Rachwalski

·rocznik 2004 – trener Dariusz Binek

·rocznik 2005 – trener  Wojciech Pytlik

·rocznik 2006 – trener Andrzej Marców

·rocznik 2007 – trener Tomasz Oszek


Prace poszczególnych reprezentacji nadzorował do roku 2014 trener koordynator Zbigniew Oszek, obecnie trener Marek Klobuczek.


Udział zawodników Podokręgu Racibórz w Reprezentacjach Śląska.

·rocznik 1986: Przemysław Lukoszek, Mirosław Pniewski, Mateusz Młot - wszyscy Unia Racibórz

·rocznik 1987: Sebastian Kapinos, Michał Bedryj - Unia Racibórz

·rocznik 1988: Paweł Woniakowski-występował również w reprezentacji Polski U-16 - klub Unia Racibórz

·rocznik 1990: Michał Stroka - Unia Racibórz, Marcin Łukoszek - Płomień Kobyla

·rocznik 1992: Łukasz Zeidler - Unia Racibórz

·rocznik 1993: Marcin Staszewski - Górnik Pszów

·rocznik 1994: Patryk Plecner, Mateusz Sitnik - Unia Racibórz

·rocznik 1995 Daniel Szczepan, Kamil Kucharski - Gosław Jedłownik

·rocznik 1996 Michał Gałecki- Gosław Jedłownik

·rocznik 2002  Wiciński Dawid- Unia Racibórz

·rocznik 2004 Widera Xavier- Unia Racibórz

·rocznik 2005 Masiak Kacper – Unia Racibórz


 

 

Kontakt z Podokręgiem
ŚLĄSKI ZWIĄZEK PIŁKI NOŻNEJ
PODOKRĘG RACIBÓRZ



47-400 RACIBÓRZ UL. LONDZINA 46/6
TEL./FAX 032 415 32 98
e-mail: slzpn.raciborz@op.pl
Losowa Fotka
Słoneczny panel
Dziś jest:

Wschód słońca: 5:16
Zachód słońca: 17:12

Dzień trwa:
11 Godzin 56 minut
I jest krótszy od najdłuższego dnia o: 6:38
Współpraca medialna




Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
             
Ostatnie artykuły
Puchar Polski
Polityka Prywatności
Info Wydziału Sędzio...
Tabela klasy C Gr I ...
Tabela klasy B sezon...
Aktualnie online
Gości online: 6

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 95
Najnowszy użytkownik: Admin
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło